Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Створення Аграрного клубу при Посольстві України в КНР

  2020-12-14

  Посол України в КНР Сергій Камишев та дипломати Посольства 11 грудня провели зустріч з Віцепрезидентом Національної зернової асоціації Китаю Жень Чжи, Віцепрезидентом Асоціації міжнародного співробітництва у сільськогосподарській сфері Ян І, а також Заступником голови Асоціації тваринництва Китаю Хе Сіньтянєм. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  Китайській стороні було представлено торговий та інвестиційний потенціал сільськогосподарської сфери України. Обговорювались можливі напрямки подальшого співробітництва, проблемні питання, а також відкриття китайського ринку для нових продуктів АПК України.

  Заступник керівника Асоціації міжнародного співробітництва наголосив на важливості знаходження «точок дотику» у двосторонній взаємодії як у сфері торгівлі, так і інвестицій. На його думку, основним проблемним питанням відносин між нашими країнами у сільськогосподарській сфері є брак інформації в обох сторін про можливості і потреби один одного.

  Хе Сіньтянь, у свою чергу, привернув увагу на наявність значного попиту серед компаній-членів Асоціації тваринництва на закупівлю з України соєвих бобів та сорго. У зв’язку з чим, гостям Посольства було надано перелік компаній-експортерів сої в Китай. Окрім цього, за ініціативи Посла, сторони погодились започаткувати Аграрний клуб при Посольстві України в КНР, головною метою якого буде сприяння розвитку співробітництва між Україною та Китаєм у сфері АПК.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *