Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Студія «Квартал 95» уклали договір на показ мультфільму на 12 000 екранах у КНР

  2021-09-14

  19 серпня в Україні відбулася прем’єра анімаційної пригоди «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films. А вже на китайський Новий рік, який припадає на 1-е лютого, мультфільм покажуть у Китаї – Студія «Квартал 95» уклали договір на показ мультфільму на 12 000 екранах у КНР. Про це повідомляється на офіційному сайті Студії «Квартал 95».

  Офіційне підписання з китайським прокатником відбулося онлайн 10 вересня. Окрім, компаній-підписантів на зустрічі був присутній Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Фань Саньжун.

  Китайський прокатник мультфільму повідомив, що «Гуллівер повертається» пройшов перевірку і повністю відповідає творчим та законодавчим вимогам Китайської Народної Республіки. Запланована дата прем’єри – лютий 2022 року у період свят та канікул китайського Нового року.

  «Ми пишаємося результатами нашої анімації «Гуллівер повертається». Вихід на китайський кіноринок – дуже важкий та бажаний крок для будь-якого проекту світу. Китай є найбільшим у світі ринком кіноіндустрії, тому посилення співпраці Китаю та України з просування кінопродукції має дуже широкі перспективи. І ми раді, що почнемо представляти нашу країну через такий світлий та добрий мультфільм як «Гуллівер повертається», — коментує директор Студії «Квартал 95» Борис Шефір.

  У червні цього року «Гуллівер повертається» був показаний на 24-ому Шанхайському міжнародному кінофестивалі, де брав участь у конкурсній програмі Golden Goblet Awards і змагався у номінації «Кращий анімаційний фільм». На фестивалі нагороду отримав інший проект, та «Гуллівер повертається» настільки зацікавив дистрибуторів рівнем якості та сюжетом, що вони одразу почали перемовини щодо прокату українського мультфільму у Китаї.

  «Вихід «Гуллівер повертається» на великі екрани Китайської Народної Республіки – це ознака успішного міжнародного прокату. Проект вже проданий до 60 країн по всьому світу. Також слід зазначити, що через специфіку місцевого законодавства, закордонному фільму досить нелегко зайти на китайський кіноринок», – коментує продюсер «Гуллівер повертається» Олег Ходачук.

  Нагадаємо, що декілька проектів Студії «Квартал 95» вже успішно були продані до Китаю: «Розсміши коміка» та «Майданс».

  Студія «Квартал 95» уклали договір на показ мультфільму на 12 000 екранах у КНР Студія «Квартал 95» уклали договір на показ мультфільму на 12 000 екранах у КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *