Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Стартувала виставка високих технологій CHINA HI-TECH FAIR

  2021-12-28

  27-го грудня стартувала Китайська міжнародна виставка високих технологій CHINA HI-TECH FAIR (CHTF) у технологічному центрі Шеньчженю, демонструючи ряд передових продуктів і технологій.
  Загалом у міжнародній виставці в режимі онлайн та офлайн беруть участь 39 країн. Цього року у центрі уваги – національні наукові центри, ключові державні лабораторії та основні науково-технічні інфраструктури Китаю, а також останні досягнення наукових досліджень та передові технології у таких галузях, як високотехнологічне виробництво, нові матеріали, науки про життя та морська економіка.
  «CHTF – це вікно для спостереження за науково-технічними інноваціями в Китаї, а представлені на виставці продукти в таких передових областях, як синтетична біологія та наука про мозок, ймовірно, глибоко змінять життя людей у ​​майбутньому» – заявив керівник Шеньчженьського інституту передових технологій Китайської академії наук – пан Фань Цзяньпін.
  Виставка CHTF була вперше організована урядом міста Шеньчжень у 1999 році з метою стимулювання економіки за рахунок технічних інновацій та відтоді проводиться щорічно. Офлайн-виставка триватиме до 29 грудня, а онлайн-виставка – до 31 грудня.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *