Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Стала до ладу найбільша у Китаї плавуча сонячна електростанція

  2023-12-29

  На сході Китаю ввели в експлуатацію найбільшу в країні плавучу сонячну електростанцію (СЕС) потужністю 650 МВт.

  Про це повідомляє “CGTN”, передає “Укрінформ“.

  Нова СЕС Anhui Fuyang Southern Wind-solar-storage Base знаходиться в місті Фуян провінції Аньхой і побудована на затопленій території площею 867 гектарів, яка колись використовувалась для видобутку вугілля.

  Електростанція складається із 1,2 мільйона фотоелектричних модулів і займає площу, еквівалентну розміру 1300 стандартних футбольних полів.

  За розрахунками китайських фахівців, її потужності буде достатньо, аби щодня задовольняти потреби в електроенергії близько 700 тисяч людей.

  Очікується, що вона досягне середньорічного виробництва електроенергії на рівні 700 мільйонів кВт-год, що дозволить щорічно заощаджувати до 220 тис. тонн вугілля й запобігати викидам приблизно 580 тис. тонн вуглекислого газу.

  СЕС у місті Фуян потужністю буде інтегрована в єдину мережу разом із вітроелектростанцію на 550 МВт і кількома гідроакумулюючими електростанціями на 300 МВт / 600 МВт·год на річці Янцзи, аби забезпечити безперебійне електропостачання у важливому промисловому районі дельти Янцзи.

  Нова плавуча СЕС повністю використовує незадіяну поверхню води в зонах осідання шахт, допомагаючи зменшити випаровування, придушити ріст мікроорганізмів у воді та краще захистити навколишнє водне середовище.

   

  Стала до ладу найбільша у Китаї плавуча сонячна електростанція

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *