Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Стаючи на гребінь хвилі ери цифрового друку – 2024 Shanghai Int’l Express Printing and Graphic Expo

  2023-12-06

  Shanghai Int’l Express Printing and Graphic Expo (EPG EXPO) — це спеціалізована платформа, створена APPPEXPO для професіоналів у галузі графічного та швидкого друку для полегшення галузевої комунікації. Націлена на вирішення проблемних точок галузі, вивчення ринків, що розвиваються, і пошук нових шляхів підвищення прибутку для кращого обслуговування сектора, виставка демонструє широкий спектр обладнання, матеріалів, технологій, персоналізованих продуктів, супутніх аксесуарів, комплексних рішень та інноваційних моделей розвитку необхідних для графічної та швидкої поліграфічної промисловостей.

  Виставка EPG EXPO 2024, запланована на 28 лютого – 2 березня 2024 року, офіційно відкриється в Національному виставковому та конференц-центрі у місті Шанхай, несучи вигоду та користь щодо закупівель і торгівлі для колег галузі.

  Освоєння нових технологій, дивлячись в нове майбутнє

  Використовуючи можливості, які відкривають нові технології, та інтегруючи їх із сильними сторонами своїх ключовиї галузей, індустрія графічного та швидкого друку може розширити свій бізнес у секторах зображень і товарів культурного призначення, досягти модернізації бізнесу та стати новим двигуном, що рушійною силою розвитку підприємства та інновацій.

  Стійкість у стані ненасиченості ринку

  Оскільки індивідуальні вимоги посилюються, різні сектори все більше потребують відповідної графічної та поліграфічної продукції. Графічний і швидкий друк поступово відходять від досліджень і прямують до стандартизації, нормалізації та навіть перевищують темпи зростання попередніх років.

  Органічна циркуляція у високоякісній екосистемі

  На хвилі інформатизації та інтелектуалізації досягнення органічного кругообігу висхідних і спадних процесів залучених у виробничому ланцюзі підприємств є неминучою реальністю нової ери. EPG EXPO об’єднує залучені сторони, які працюють у галузі графічного та швидкого друку, щоб створювати, обмінюватись та виносити з цього спільну користь.

  Асортимент експонатів

  Від додрукарського обладнання та програмного забезпечення (такого як програмне забезпечення для керування ERP, пошуку рішень, програмне забезпечення для верстки, обробки зображень тощо) до середнього друкарського обладнання (такого як цифрові принтери, кольорові копіювальні апарати, широкоформатні принтери, широкоформатні сканери, малі УФ-принтери, принтери для одягу тощо) та післядрукарське обладнання (таке як палітурні машини, різаки паперу, машини для ламінування, гравірувальні машини, машини для тиснення тощо), а також супутне обладнання та витратні матеріали (такі як друкуючі головки, чорнило, картриджі з тонером тощо) та матеріали (такі як фотопапір, папір для лазерного друку, папір для мідного друку, папір для конкретних цілей, папір для етикеток для струменевих принтерів, плівки, матові плівки, спеціальний термоклей тощо) – усе це буде доступне для огляду, обміну та закупівель на платформі  2024 Shanghai Int’l Express Printing and Graphic Expo.

  Детальнішу інформацію про виставку та процедуру реєстрації можна знайти на офіційній сторінці.

   

  Стаючи на гребінь хвилі ери цифрового друку - 2024 Shanghai Int'l Express Printing and Graphic Expo

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *