Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  США ввели санкції проти китайського банку через його операції з КНДР

  2017-11-03

  Американський уряд запровадив обмеження для фінансової діяльності китайської установи Bank of Dandong через її участь у схемах, які допомагали Північній Кореї обходити санкції США та ООН.

  Про це повідомило в четвер Міністерство фінансів Сполучених Штатів. “Мережа розслідувань фінансових злочинів (FinCEN) Мінфіну США сьогодні оприлюднила кінцевий регламент відповідно до розділу 311 Закону США “PATRIOT”, у якому китайський банк “Bank of Dandong” визначений як канал для незаконної фінансової діяльності з Північною Кореєю”, – йдеться в поширеній заяві.

  аким чином, FinCEN оголосила про заборону для американських фінансових установ відкривати або підтримувати кореспондентські рахунки Bank of Dandong.

  “Обмеження доступу для Bank of Dandong до фінансової системи США – прямого чи опосередкованого – допомагають захистити американську систему від незаконних ризиків, які створює цей банк, і служить додатковим заходом для запобігання доступу Північної Кореї до фінансової системи США”, – підкреслюється в повідомленні.

  FinCEN також випустила рекомендації щодо попередження в подальшому фінансових установ про схеми, які широко використовуються Північною Кореєю для ухилення від санкцій США та ООН, відмивання грошей та фінансування програм озброєння режиму КНДР.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *