Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  США та НАТО є найбільшим джерелом ризику для міжнародного миру та безпеки — Міноборони КНР

  2023-07-30

  Сполучені Штати та НАТО є найбільшим джерелом ризику та нестабільності для міжнародного миру та безпеки. Про це заявив у четвер офіційний представник Міністерства оборони КНР Тань Кефей, про що повідомляє CRI Online.

  Він зробив таку заяву у відповідь на прохання журналістів прокоментувати комюніке саміту НАТО, який відбувся нещодавно у Вільнюсі. Тань Кефей зазначив, що НАТО, будучи військовим блоком, як відомо, має найбільший у світі ядерний арсенал і дотримується політики застосування ядерної зброї першими. В останні роки Сполучені Штати продовжують просувати спільне використання ядерної зброї під приводом так званих “загроз безпеки”. Згідно з повідомленнями, США розмістили понад 100 одиниць ядерної зброї у низці європейських країн, що суттєво збільшує ризик глобального поширення ядерної зброї та ядерного конфлікту.

  За словами офіційного представника, Китай твердо здійснює стратегію самооборони в ядерній сфері та незмінно дотримується політики незастосування ядерної зброї першим. “Ми закликаємо НАТО вжити практичні кроки, щоб знизити роль ядерної зброї у політиці національної та колективної безпеки та ефективно підтримувати глобальну стратегічну стабільність”, — наголосив Тань Кефей.

   

  США та НАТО є найбільшим джерелом ризику для міжнародного миру та безпеки — Міноборони КНР

  Джерело: ua.depositphotos.com

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *