Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  США та Китай нарощують озброєння навколо Місяця

  2021-12-13

  Найближчими роками прогнозується, що кілька країн відправлять свої місії на Місяць, і це неминуче призведе до конфронтації між ними. Космічні сили США та Китай вже почали розширювати свої збройні сили у навколомісячному просторі.

  За даними Університету Перд’ю, річний дохід космічної галузі становить 350 млрд доларів і може навіть зрости до 3 трлн доларів протягом наступних 30 років, пише видання Space.

  Водночас космічні агенції націлені не лише на поверхню Місяця, вони також досліджують навколомісячний простір між Землею та Місяцем.

  Погіршення відносин між країнами, послаблення контролю над озброєннями відчинили нові двері для великої мілітаризації, вважає Деніел Деудні з Університету Джона Хопкінса.

  До цього також призвів розпад режиму Договору про космос. На його думку, тепер військові мають почати мислити у суперглобальних термінах, що охоплюють не лише Землю, а й космос.

  Зараз є всі підстави вважати, що ми побачимо розміщення космічної зброї на орбіті між Землею та Місяцем, і також це буде найбільш помітно на самому Місяці.

  США та Китай нарощують озброєння навколо Місяця

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *