Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  США і Китай призначили дату торгових переговорів

  2019-01-04

  США і Китай проведуть торгові переговори на рівні заступників глав торгових відомств 7-8 січня в Пекіні. Про це йдеться в заяві Міністерства комерції Китаю.

  У відомстві повідомили, що дата була затверджена у п’ятницю, 4 січня. Американську делегацію очолить заступник торгового представника США Джефрі Джеріш.

  Ця зустріч стане першою відтоді, як на саміті G20 в Аргентині президент США Дональд Трамп і лідер КНР Сі Цзіньпін домовилися відкласти до березня 2019 введення нових торгових мит. Тоді було прийнято рішення на 90 днів заморозити підвищення мита до 25% замість нинішніх 10% на китайські товари вартістю $ 200 млрд. Таким чином сторони погодилися на перемир’я в торговій війні. Торгова війна почалася навесні, коли Вашингтон прийняв рішення підвищити мита на алюміній та сталь з ряду країн, в тому числі з Китаю.

  За підсумками саміту Трамп заявив, що торгові представники США будуть посилено працювати над тим, щоб зрозуміти чи можлива угода з Китаєм, і, “якщо це так, ми її підпишемо”.

  Переговори, як очікується, завершаться 1 березня 2019 року. Якщо угода не буде досягнута, то мита США щодо китайських товарів підвищаться до 25% на початку березня 2019 року.

   

  “Дзеркало тижня”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *