Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  США готові до імплементації заборони на постачання товарів із Сіньцзяну

  2022-06-02

  Влада США готова до введення заборони на імпорт із китайського Сіньцзян-Уйгурського автономного району, коли 21-го червня відповідний закон набуде чинності. Про це заявив співробітник митниці США, пише Reuters.

  «У всіх нас дуже стислі терміни», – сказала Ельва Манетон, яка виконує обов’язки виконавчого директора CBP Цільової групи з впровадження UFLPA.

  «Очікується, що ми будемо готові реалізувати закон щодо уйгурів 21 червня, і що ми маємо ресурси», — додала вона. «Отже, питання в тому, чи ми готові до реалізації? Так, готові».

  Імпортери матимуть можливість реекспортувати заборонені вантажі назад у країну походження.

  «Важливо знати, що рівень доказів, які будуть потрібні в рамках закону, дуже високий», – сказала вона. «Потрібна документація, чіткі та переконливі докази того, що ланцюжок поставок імпортованого продукту вільний від примусової праці».

  За її словами, CBP зможе накладати штрафи на імпортерів у разі шахрайства.

  Деякі законодавці США підтримали запити Митно-прикордонної служби (CBP) щодо виділення додаткового бюджету для ефективного виконання цього закону.

  Довідково: Президент США Джо Байден у грудні підписав Закон про запобігання уйгурській примусовій праці (UFLPA) для захисту ринку США від продуктів, вироблених за допомогою примусової праці в Сіньцзяні, де, як уряд США заявляє, Китай робить геноцид проти мусульман уйгурів.

  США готові до імплементації заборони на постачання товарів із Сіньцзяну

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *