Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  співробітники генерального консульства України в Гуанчжоу взяли участь у заході «Stand with Israel»

  2023-10-26

  16 жовтня 2023 року на запрошення генерального консула Держави Ізраїль в Гуанчжоу Алекса Голдмана співробітники генерального консульства України в Гуанчжоу взяли участь у заході Unity and Support Ceremony for Israel «Stand with Israel». Українські дипломати виразили співчуття та підтримку ізраїльському народу у зв’язку з жахливою терористичною атакою на мирних громадян Ізраїлю з боку терористичної організації «Хамас». Про це повідомили на офіційному сайті Генерального консульства України в Гуанчжоу.

   

  співробітники генерального консульства України в Гуанчжоу взяли участь у заході «Stand with Israel»

   

  Ізраїльським дипломатам та представникам бізнес-спільноти і громадськості Ізраїлю півдня КНР, які брали участь у заході, було доведено офіційну заяву МЗС України з цього питання: «МЗС України підтверджує рішуче засудження терористичних ракетних обстрілів та нападів озброєних угруповань «Хамас» проти населення Ізраїлю, внаслідок яких вже загинуло та було поранено кілька тисяч людей, серед яких — громадяни України. Ми непохитно підтримуємо Ізраїль у його праві на захист та зусиллях задля протидії терористичним актам. Вважаємо, що Близькосхідний мирний процес залишається основою будь-яких зусиль, спрямованих на відновлення регіональної стабільності та безпеки. Ми впевнені, що справедливий, всеосяжний та стійкий мир на Близькому Сході може бути реалізований у рамках беззастережного виконання сторонами відповідних резолюцій Ради Безпеки ООН та інших міжнародних домовленостей».

  Генеральний консул Ізраїлю Алекс Голдман та усі присутні на заході представники ізраїльської спільноти високо оцінили позицію українського дипломатичного відомства та подякували українським дипломатам за співчуття та підтримку.

   

  співробітники генерального консульства України в Гуанчжоу взяли участь у заході «Stand with Israel»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *