Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  СПІВПРАЦЯ МІЖ ПІДПРИЄМЦЯМИ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ ТА БІЛОЇ ЦЕРКВИ

  2011-10-06

  Діяльність міської влади Білої Церкви спрямована на забезпечення життєдіяльності міста, його економічний, соціальний та культурний розвиток. Одним із напрямків розвитку міста є активізація інвестиційної діяльності, розширення ділових та культурних відносин між Україною та країнами світу.

  Зокрема, попередньо в місті Біла Церква була проведена робоча зустріч з питань розширення розвитку ділових та культурних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою, яку провів заступник міського голови В.Сокол.

  В ході зустрічі заступник міського голови В.Сокол наголосив на необхідності активізації ділових та культурних відносин на рівні приватних підприємців та приватних підприємств, запропонував розробити програму налагодження співпраці між підприємцями Китайської Народної Республіки та Білої Церкви.

  Відповідно до розробленої програми поетапного розвитку ділових та культурних відносин 01 вересня 2011р. група підприємців з Білої Церкви відвідала Китайську (Цзінаньську) міжнародну ярмарку текстилю та одягу – 2011, що проходила в міжнародному виставковому центрі міста Цзінань. Даний захід відбувся під патронатом Шаньдунської комісії з питань економіки та інформатизації, Народного уряду міста Цзінань, Китайської асоціації легкої промисловості та Корейської асоціації міжнародної торгівлі.

  В ході ділової поїздки було обговорено питання подальшої співпраці.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *