Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Союз юристів України підпише Договір з Китайським юридичним товариством у 2019 році

  2018-10-03

  В рамках офіційного візиту до Китайської Народної Республіки Перший заступник Союзу юристів України, заступник голови Міжнародного союзу юристів Ніна Карпачова зустрілася з Віце-президентом Китайського юридичного товариства (КЮТ) Чжаном Мінці.

  Під час зустрічі Чжан Мінці поінформував про те, що КЮТ є однією з найстаріших організацій Китаю і було створено ще до утворення КНР. Основними завданнями товариства є наукові дослідження в галузі права, правова освіта та обмін досвідом у сфері правових відносин. Зараз у КЮТ понад 700 тисяч фахівців у сфері права і правозастосовчої практики. Керівництво КЮТ здійснюється президентом цієї організації і дванадцятьма його заступниками, шість з яких працюють на постійній основі.

  Організація займається активним міжнародним співробітництвом: встановлені відносини більш ніж з 800 юридичними товариствами в 100 країнах і регіонах світу, що включають спільні наукові розробки, проведення міжнародних форумів, підготовку фахівців в різних галузях права.

  Президент КЮТ висловив подяку Україні за те, що країна підтримала ініціативу Президента КНР Сі Цзінпіна з розвитку проекту «Один пояс, один шлях». Реалізація цього проекту сприятиме створенню сприятливих інвестиційних умов, сприятиме соціально-економічному розвитку різних країн і виконання «Цілей сталого розвитку» ООН до 2030 року. Це відкриває нові можливості в міжнародному правовому співробітництві між юридичними колами обох країн, зокрема й між КЮТ і СЮУ. Партнерство в будівництві «Поясу і шляху» має сприяти просуванню верховенства права в глобальному масштабі, запобігання і належним чином дозволу відповідних розбіжностей і поглибленню правового співробітництва. Це стане продовженням взаємодії з юридичними колами країн-учасників проекту, яке КЮТ здійснює в тісному контакті з Міжнародним союзом юристів, до складу якого входить СЮУ як самостійна структура.

  Ніна Карпачова наголосила, що Україна однією з перших країн підтримала ініціативу президента КНР Сі Цзінпіна «Один пояс, один шлях». Спільна реалізація цього проекту є важливим фактором переорієнтації суспільного розвитку в напрямі зміцнення миру, стабільності і прогресу.

  Сторони пройшли до взаємного висновку про те, що здійснення цього проекту позитивно вплине на міжнародне співробітництво, і сприятиме формуванню єдиної долі людства на основі взаємного діалогу, відкритості та гармонійного розвитку.

  За підсумками зустрічі Чжан Мінц висловив задоволення проведеними переговорами і запропонував поглибити співпрацю між КЮТ і СЮУ. Для цієї мети він запросив СЮУ в 2019 році взяти участь у роботі Форуму юристів Китаю, сформувавши для цього представницьку делегацію. Він вніс ініціативу про підписання Меморандуму про співпрацю між КЮТ і СЮУ.

  2e80c1458ea2501f98a2cafadb397_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *