Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Сьогодні Сі Цзіньпін та Володимир Путін провели телефонну розмову

  2022-02-25

  Голова КНР Сі Цзіньпін у п’ятницю в другій половині дня провів телефонну розмову із Президентом Росії Володимиром Путіним.

  Крім подяки та привітань про успішно проведені Олімпійські ігри в Пекіні, сторони обмінялися думками щодо поточної ситуації в Україні.

  Володимир Путін заявив, що США та НАТО довгий час ігнорували розумні занепокоєння Росії у сфері безпеки, неодноразово порушували свої зобов’язання та продовжували просувати військові розгортання на схід, кидаючи виклик стратегічним інтересам Росії. Росія готова вести переговори на високому рівні з Україною.

  Сі Цзіньпін зазначив, що останнім часом ситуація у східній частині України різко змінилася, що привернула велику увагу міжнародної спільноти. Китай визначає свою позицію, виходячи із суті самого українського питання. За його словами, потрібно відмовитися від менталітету холодної війни, надавати великого значення та поважати законні інтереси безпеки всіх країн та сформувати збалансований, ефективний та стійкий механізм безпеки в Європі шляхом переговорів.

  Сі Цзіньпін заявив, що Китай готовий працювати з усіма сторонами міжнародної спільноти, щоб відстоювати спільну, всеосяжну, засновану на співпраці та стійку концепцію безпеки та твердо захищати міжнародну систему, ядром якої є ООН, та міжнародний порядок, що ґрунтується на міжнародному праві.

  Сьогодні Сі Цзіньпін та Володимир Путін провели телефонну розмову

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *