Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Система радіозв’язку Huawei для Укрзалізниці

  2020-07-17

  На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) 14 липня було ухвалено наступне рішення: АТ “Укрзалізниця” планує закупити у китайської компанії Huawei систему радіозв’язку RTN510, з дозволом на тестову демонстрацію обладнання на майданчиках Укрзалізниці.

  “За результатом розгляду звернення ТОВ «Хуавей Україна» щодо проведення демонстрації радіообладнання Huawei RTN510 на відкритих визначених тестових майданчиках замовника АТ «Укрзалізниця» з метою перевірки технічних характеристик обладнання в реальних умовах залізничної інфраструктури. Комісія запропонувала Заходи для уникнення шкідливих завад, електромагнітних завад, ризику для здоров’я та безпеки людей, домашніх тварин та майна, за умови яких можлива демонстрація цього радіообладнання”, – йдеться в протоколі засідання НКРЗІ.

  За результатами демонстрації радіообладнання ТОВ «Хуавей Україна» бажано у місячний термін направити до НКРЗІ письмовий звіт.

  У свою чергу, НКРЗІ направить звіт на ознайомлення до Генерального штабу Збройних Сил України та ДП «Український державний центр радіочастот».

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *