Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Сіньсян зацікавлений у налагодженні глибоких зв’язків із Сумами

  2018-07-30

  Сумська міська рада та Народний уряд м.Сіньсян підписали меморандум про співпрацю. 24 липня відбулась офіційна зустріч китайської делегації та керівництва міста за участі заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, народних депутатів, представників бізнес-кіл та науковців.

  Під час зустрічі очільник міста Олександр Лисенко наголосив: «Співпраця з містом Сіньсян дасть можливість Сумам активніше інтегруватися у світові транспортні шляхи й залучати іноземні інвестиції. Наразі наші міста вибудовують організаційну структуру для запровадження парадипломатичного, добре функціонуючого єдиного механізму».

  Старший консультант Народного уряду Сіньсян Чжан Говей зазначив, що уряд міста зацікавлений у налагодженні більш глибоких зв’язків із Сумами. Він зауважив, що наразі уряд міста Сіньсян шукає можливості розпочинати проекти на рівні органів місцевого самоврядування.

  Олескандр Лисенко підкреслив, що Сумська міська рада виступила ініціатором створення індустріального парку в Сумах.

  Оскільки положення Меморандуму відображає домовленість обох сторін докладати зусилля з пошуку нових напрямів реалізації співробітництва, відбулось підписання договору щодо створення на базі СНАУ Центру високих технологій у сільському господарстві.

  За словами міського голови, підписання Меморандуму між містами Суми та Сіньсян – крок, що виведе місто на новий рівень розвитку і відкриє нові можливості.

  3ebe873ef213123c8af4b188e7558_mid

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *