Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  SIAL CHINA 2017 – 18-та МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ОБЛАДНАННЯ

  2016-11-21

  Центр Міжнародної ділової співпраці Торгово-Промислової Палати України та Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва в 2017 році планують організувати Національний Українский стенд на 18-ій міжнародній виставці продуктів харчування та спеціалізованого обладнання (Salon International de l’alimentation, SIAL China), яка пройде з 17 по 19 травня 2017 року в Шанхаї (Китай).

  SIAL China це китайський варіант відомої паризької виставки SIAL. Це міжнародна виставка №1 в КНР за тематикою продуктів харчування, безалкогольних напоїв, вин, спиртних напоїв та спеціалізованого обладнання. Експоненти та відвідувачі мають чудову нагоду взяти участь в презентаціях продукції, ділових зустрічах і форумах, присвячених актуальним проблемам галузі.

  У виставці 2016 р. прийняло участь майже 3000 експонентів (+7,6% у порівнянні з 2015р.) з 67 країн світу, близько 77000 відвідувачів які приймають рішення / топ-менеджери (+25,6% в порівнянні з 2015 р). Захід позиціонував себе як центральна подія для професіоналів індустрії виробництва напоїв і продуктів харчування. Основні гравці ринку роздрібної торгівлі, громадського харчування, готельного та ресторанного бізнесу взяли участь у виставці SIAL China 2016. У тому числі на заході були присутні українські виробники, серед яких ГК “Верес”, “Фулон”, компанія «Вітмарк-Україна», що включає такі торгові марки, як “Jaffa”, “Наш сік”, “Соковита”, представник від торгової марки “Шейк”. В 2017 році АУКС планує залучити ще більшу кількість учасників на Український стенд ніж у 2016 році.

  Для Центру Міжнародної ділової співпраці Торгово-Промислової Палати України та Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва в 2017 році як і раніше організатори заходу запланували спеціальну програму.

  Також планується організації брифінгів, презентацій та зустрічей В&В з представниками китайських туристичних фірм і відповідальними працівниками профільних міністерств КНР.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *