Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Сі Цзіньпін заявив про успіхи в переговорах з США

  2019-02-18

  На цьому тижні торгові переговори продовжаться у Вашингтоні. Два перших раунди відбулися в Пекіні.

  Глава Китаю Сі Цзіньпін за підсумками чергового раунду переговорів США і Китаю з торгівлі заявив, що сторонам вдалося досягти суттєвого прогресу у вирішенні торгових розбіжностей.

  Він зазначив, що “наступного тижня сторони знову зустрінуться, цього разу в Вашингтоні”.

  “Я сподіваюся, що ви (учасники переговорів) будете продовжувати в тому ж дусі і досягнете взаємовигідної і безпрограшної угоди”, – додав Сі Цзіньпін.

  Також голова КНР сказав, що дуже цінує успішні взаємини з президентом США Дональдом Трампом і сподівається підтримувати зв’язок з американським лідером з різних питань.

  Раніше міністр фінансів США Стівен Мнучін також позитивно відгукувався про останній раунд переговорів щодо розв’язання торговельних суперечок між Вашингтоном і Пекіном, назвавши “вкрай продуктивною” зустріч з віце-прем’єром Держради КНР Лю Хе.

  “Ми відчуваємо, що нам вдалося зрушити з місця з дуже, дуже важливих і складних питань”, – зазначив в свою чергу торговий представник США Роберт Лайтхайзер, який також брав участь у переговорах.

  У свою чергу, президент Дональд Трамп напередодні заявив, що США і Китай близькі як ніколи до укладення угоди з торгівлі.

  Раніше Трамп заявляв, що сподівається погодити торгову угоду з Китаєм і для цього має намір особисто поговорити з Сі Цзіньпіном. Якщо переговори відбудуться невдало, то 1 березня мають набути чинності нові взаємні мита в 25%.

   

  “Кореспондент”

   

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *