Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Сі Цзіньпін закликав армію Китаю готуватися до війни

  2018-01-03

  Генеральний секретар ЦК КПК, голова КНР, голова Центральної військової ради Китаю Сі Цзіньпін закликав збройні сили Китаю до посилення військової підготовки, максимально наближеною до реальних бойових дій, і до всебічного підвищення спроможності армії отримувати перемоги.

  Президент Китаю Сі Цзіньпін звернувся в цю середу до тисячи солдат, яким він сказав, що вони не повинні боятися «ні труднощів, ні смерті» при виконанні наказів Комуністичної партії. Про це китайський верховний головнокомандувач заявив під час мобілізаційнмх зборів з нагоди початку бойової підготовки в 2018 році, яке було проведено ЦВР.

  Сі Цзіньпін звернувся до своєї армії, повідомивши, що «протистояння між США і Північною Кореєю досягло тієї межі, за якою стоять військові дії глобального масштабу. Тому китайська Народно-визвольна армія повинна бути готова до будь-яких наказів ». За словами генерального секретаря Комуністичної партії Китаю, підготовка до війни повинна зайняти максимум часу військовослужбовців: «Бойові навички куються в мирний час і застосовуються без роздумів!»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *