Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Сі Цзіньпін – Тіллерсону: Наша співпраця буде можлива, якщо США навчиться принципам дружби

  2017-10-03

  Сі Цзіньпін назвав кооперацію і взаємоповагу єдиними варіантами розвитку зв’язків КНР і США

  vdgропр

  Голова КНР Сі Цзіньпін зустрівся з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Відзначимо, що зустріч для політиків була непростою в світлі останніх подій, коли американський лідер Дональд Трамп погрожував Китаю санкціями, якщо Піднебесна не припинить свою співпрацю з Північною Кореєю.

  Втім, КНР не дала загнати себе в кут, а чітко позначила свою позицію: “Співпрацювали і будемо співпрацювати, тому що це вигідно”. Втім, влада Китаю підкреслила, що готова до відкритих діалогів та нових проектів.

  Сі Цзіньпін в діалозі з Тіллерсоном назвав співпрацю Китаю та Сполучених Штатів єдиним правильним варіантом розвитку двосторонніх відносин. Він зазначив, що цілком можливе мирне співіснування і співпраця США і КНР на вигідних умовах.

  “Процес формування відносин між Пекіном і Вашингтоном повинен здійснюватися в чітко заданому напрямку. Кооперація – єдиний правильний вибір в рамках нашої взаємодії, – наводить цитату Сі Цзіньпіна МЗС Китаю. – Таким чином, КНР і США можуть і повинні співпрацювати в багатьох напрямках регіонального та глобального характеру”.

  Також китайська сторона підкреслила, що просування подальшого діалогу між двома державами можливе, якщо США буде пам’ятати про принципи дружби і не забувати про основи взаємної довіри.

  «Newsland»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *