Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Сі Цзіньпін: Щоб сприяти якнайшвидшому мирному вирішенню української кризи, ми повинні зрозуміти «чотири основні принципи»

  2024-04-18

  16 квітня голова КНР Сі Цзіньпін зустрівся з канцлером Німеччини Олафом Шольцом в державній резиденції Дяоюйдао в Пекіні.

  Сі Цзіньпін провів поглиблений обмін думками з Олафом Шольцом щодо кризи в Україні, заявивши, що Китай і Німеччина зобов’язуються дотримуватися цілей і принципів Статуту ООН, виступають проти використання ядерної зброї або нападів на мирні ядерні об’єкти, належним чином вирішувати питання міжнародної продовольчої безпеки та дотримуватись міжнародного гуманітарного права, передає  CRI Online.

  Сі Цзіньпін підкреслив, що в нинішній ситуації, щоб запобігти розгортанню конфлікту або навіть виходу з-під контролю, усі сторони повинні працювати разом, щоб якомога швидше відновити мир. Для цього слід розуміти такі принципи:

  По-перше, потрібно ставити на перше місце загальну ситуацію у сфері миру і стабільності та не шукати власної вигоди.

  По-друге, щоб розрядити ситуацію, не потрібно розпалювати вогонь і не підливати олії у вогонь.

  По-третє, потрібно створити умови для відновлення миру і не допускати подальшої ескалації конфліктів.

  По-четверте, необхідно зменшити негативний вплив на світову економіку і не руйнувати стабільність глобальних виробничих ланцюжків і ланцюжків постачання.

  Китай не є стороною чи учасником української кризи, але він по-своєму просуває мирні переговори. Китай заохочує та підтримує всі зусилля, які сприяють мирному вирішенню кризи, а також підтримує своєчасне скликання міжнародної мирної конференції, визнаної Росією та Україною, з рівноправною участю всіх сторін, а також виступає за чесне обговорення всіх варіантів миру, готовий підтримувати співпрацю з усіма відповідними сторонами, включаючи Німеччину.

   

  Сі Цзіньпін: Щоб сприяти якнайшвидшому мирному вирішенню української кризи, ми повинні зрозуміти «чотири основні принципи»

  Джерело фотографії: https://www.dw.com/ru/solc-prizval-si-czinpina-ubedit-putina-prekratit-vojnu-v-ukraine/a-68842713

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *