Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Сі Цзіньпін підтримав мирні ініціативи лідерів африканських держав щодо України

  2023-06-12

  Голова КНР Сі Цзіньпін у телефонній розмові з президентом Південно-Африканської Республіки (ПАР) Сирілом Рамафосою заявив, що підтримує мирні ініціативи лідерів африканських країн по Україні та їхній намір відвідати Київ і Москву в пошуках політичного врегулювання «кризи». Про це повідомляє Укрінформ.
  В дипломатичному відомстві розповіли, що в ході обміну думками стосовно «української кризи» Рамафоса зазначив, що Південна Африка підтримує позиційний документ Китаю щодо політичного вирішення «кризи» та сподівається, що Україна і росія зможуть відновити переговори якомога швидше.
  Президент ПАР також повідомив про намір мирної делегації лідерів шести африканських країн, включаючи Південну Африку, відвідати Україну і Росію, щоб «домогтися якнайшвидшого припинення конфлікту».
  Лідер Китаю, зі свого боку, відзначив послідовну позицію його країни щодо «кризи в Україні» та готовність і надалі сприяти її політичному врегулюванню і вирішенню шляхом діалогу.
  «Дуже добре, що пан президент із лідерами африканських держав сформували мирну делегацію і відвідають Росію та Україну. Сподіваюся, миролюбні країни світу, які відстоюють справедливість, зможуть висловити раціональні голоси за мир і переконати в необхідності переговорів», – сказав Сі, якого цитує МЗС Китаю.
  Президент Південно-Африканської Республіки Сиріл Рамафоса заявив, що африканські країни запропонують мирну ініціативу для завершення війни Росії проти України. Делегація глав африканських держав планує відвідати Москву та Київ з метою презентації плану, повідомив Рамафоса.

  Сі Цзіньпін підтримав мирні ініціативи лідерів африканських держав щодо України

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *