Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  “Шовковий шлях” надихнув Україну на ще один транспортний коридор

  2016-07-01

  Україна передала азербайджанській стороні проект Угоди про створення міжнародного транспортного коридору “Балтійське море – Чорне море – Каспійське море”.

  Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко у рамках 11 засідання Спільної міжурядової азербайджансько-української комісії з питань економічного співробітництва у місті Баку, повідомляє Урядовий портал.

  «Це великий транспортний коридор, який синхронізує декілька маршрутів, матиме велике значення у зміцненні торговельно-економічних зв’язків. Також передбачається створення єдиного органу управління в рамках коридору для формування комплексної стратегії розвитку вантажних перевезень у регіоні», – зазначив він.

  Віце-прем’єр також поінформував, що між Україною та Азербайджаном продовжується транспортна співпраця за маршрутом «Шовковий шлях».

  “Результати тестового рейсу контейнерного потягу за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай довели технічні і технологічні можливості таких перевезень”, – наголосив він.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *