Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Шольцу в Пекіні розповіли, як Китай хоче розвивати торгівлю з ЄС

  2024-04-17

  Прем’єр-міністр Китаю Лі Цян запевнив канцлера Німеччини Олафа Шольца в тому, що переваги нової енергетичної промисловості Китаю досягаються завдяки прогресу в розвитку і формуються через ринкову конкуренцію, а не за рахунок державних субсидій.

  Як передає Укрінформ, про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про зустріч глав урядів двох країн у Пекіні.

  «Переваги нової енергетичної промисловості Китаю досягаються завдяки реальному прогресу в розвитку нових галузей і формуються через повну ринкову конкуренцію, а не за рахунок державних субсидій виробникам», – сказав Лі.

  На його переконання, високоякісна продукція нової енергетичної промисловості Китаю зробить важливий внесок у глобальний екологічний розвиток і Китай готовий співпрацювати в цьому напрямі з Німеччиною та Європою з дотриманням чесної конкуренції та відкритої співпраці.

  «Ми сподіваємося, що Європейський Союз дотримуватиметься ринкових принципів та справедливих підходів і зважено використовуватиме заходи захисту в торгівлі», – зазначив прем’єр Китаю.

  Він додав, що Пекін також очікує від Берліна послаблення обмежень на експорт високотехнологічної продукції до Китаю та «справедливого, прозорого й недискримінаційного бізнес-середовища для китайських компаній у Німеччині».

  «Китай непохитний у своїй рішучості розширювати відкритість, готовий імпортувати більше високоякісної німецької продукції і продовжуватиме створювати краще бізнес-середовище для інвестування та роботи в Китаї німецьких підприємств і компаній з інших країн», – запевнив Лі.

  Шольц, своєю чергою, зазначив, що Китай є важливим партнером Німеччини і його країна готова співпрацювати з Китаєм та зміцнювати діалог і спілкування на всіх рівнях, поглиблювати співпрацю у фінансах, сільському господарстві, відновлюваній енергетиці та інших сферах.

  «Німеччина виступає проти відокремлення (від Китаю – ред.) та торгового протекціонізму і готова співпрацювати з Китаєм для створення справедливого конкурентного середовища та розширення двосторонньої співпраці», – цитує Шольца китайське зовнішньополітичне відомство.

   

  Шольцу в Пекіні розповіли, як Китай хоче розвивати торгівлю з ЄС

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *