Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Ще 7 сім китайських організацій потрапили під експортні санкції США

  2022-08-25

  Сполучені Штати додали сім китайських організацій в аерокосмічній та напівпровідниковій галузях до списку експортного контролю, зіславшись на міркування національної безпеки. Про це відомо із заяви Міністерства торгівлі США.

  Згідно із заявою, до нещодавно доданих організацій входять 4 науково-дослідні інститути China Aerospace Science and Technology Corp., 2 державні військово-технічні підприємства China Electronics Technology Group Corp. та супутникова компанія Zhuhai Orbita Control Systems.

  Міністерство торгівлі заявило, що додало організації за «придбання та спробу придбання предметів американського походження на підтримку зусиль Китаю щодо модернізації збройних сил».

  Цей список забороняє американським компаніям вести справи з певними іноземними юридичними та фізичними особами. До нього входять близько 600 китайських компаній та установ, які, як вважається, діють проти інтересів національної безпеки та зовнішньої політики США.

  До них входить китайський телекомунікаційний гігант Huawei Technologies Co. Ltd., провідний виробник мікросхем Semiconductor Manufacturing International Corp. та лідер у галузі технологій спостереження Hangzhou Hikvision Digital Technology Co.

  Варто зазначити, що з моменту вступу на посаду президента США Джо Байдена до списку додалося понад 110 компаній.

  Ще 7 сім китайських організацій потрапили під експортні санкції США

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *