Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Shenzhen International Internet of Things Exhibition (IoTE 2020)

  Міжнародна виставка інтернету речей (IoT) The 14th Shenzhen International Internet of Things Exhibition або IoTE 2020 року – найбільша виставка такого роду не тільки в Китаї, але і в Азії.

  Виставка пройде в Шеньчжені з 29 по 31 липня і продемонструє останню і саму професійну інформацію в області світової індустрії IoT, охоплюючи весь трирівневий галузевий ланцюжок IoT (рівень сприйняття або перцепційний, мережевий рівень і інтелектуальний прикладний рівень), а також інноваційні рішення і додатки інтернет речей в самих різних галузях.

  До уваги фахівців будуть представлені новітні RFID технології і продукти, сенсорні мережі, безконтактний ближній зв’язок (NFC), мобільні фінансові платежі, обробка великих обсягів даних, хмара, системи позиціонування в режимі реального часу (RTLS) і т.д.

  Виставку супроводжуватимуть 15 конференцій і форумів самого високого рівня. Протягом 9 років поспіль центральна подія є найбільшим IoT-заходом з щорічним темпом приросту на 21%. У минулому році кількість експонентів зросла з 706 до 726, відвідувачів – з 116 512 до 118681. Більше 300 виробників RFID, включаючи провідні світові бренди, такі як: Alien, Tatwah Smartech, Invengo, Alien, Mühlbauer, ST, Fudan Microelectronics, Sato, Denso , Fujitsu, Zebra, Murata і UPM представлені на IoTE 2020.

  Очікується, що в цьому році у виставці візьмуть участь понад 800 експонентів і понад 130000 професійних відвідувачів і покупців. Виставкова площа складе 70000 квадратних метрів.

  Країна, місто: Китай, Шеньчжень

  Місце: Shenzhen Convention & Exhibition Center (SZCEC)

  Періодичність: щорічно в Шеньчжень і в Сучжоу

  Терміни проведення: 29.07.2020 – 31.07.2020

  Години роботи: 9:00 – 17:00, останній день 9:00 – 15:00

  Організатори: Shenzhen Ulink Media Ltd.

  Website:  http://www.iotexpo.com.cn/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: розробка і виробництво RFID-тегів, зчитувачів, проміжне програмне забезпечення, сенсорні мережі, програмно-керовані чіпи, вбудовані чіпи, смарт карти, смарт сенсори, штрих коди, біо-метрика, камери, інші розумні ідентифікаційні продукти і системи, хмарні технології, телекомунікаційні продукти і системи, RTLS, мережеві конфігурації і обробка даних, технології застосування IoT рішень в автоматизації, логістиці, боротьби з підробками, управлінні активами, електронних бібліотеках, розумних будинках, цифрових містах, моніторингу навколишнього середовища і т.д.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *