Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Шанхай на початку червня проведе 14-й форум “Луцзяцзуй”

  2023-06-01

  31 травня організатори повідомили, що в Шанхаї  з 8 по 9 червня пройде 14-й форум “Луцзяцзуй”, великий фінансовий захід.

  Форум, тема якого заявлена як “Глобальна фінансова відкритість і співпраця: нові драйвери відновлення економіки”, передбачає сім пленарних засідань і три вечірніх панельних дискусії, заявив на брифінгу для журналістів Ге Пін, заступник глави міського управління місцевого фінансового нагляду і контролю.

  Очікується, що понад 70 видатних китайських та іноземних фахівців виступлять із доповідями або візьмуть участь у панельних дискусіях на актуальні економічні та фінансові теми, як-от коригування глобальної грошово-кредитної політики та запобігання фінансовим ризикам.

  За словами Ге Піна, влада продовжить використовувати цей захід, щоб демонструвати зовнішньому світу рішучість та ініціативи Китаю щодо поглиблення фінансової відкритості високого рівня.

  Співголовами форуму виступлять голова Державного управління з фінансового нагляду і контролю /ГУФНК/ і мер Шанхая.

  Крім того, як повідомив журналістам представник ГУФНК Чжан Чжуннін, влада незабаром представить правила реалізації проекту з будівництва міжнародного центру перестрахування в Шанхаї.

  Сайт форуму: http://www.lujiazuiforum.org/

  Шанхай на початку червня проведе 14-й форум "Луцзяцзуй"

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *