Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Сергій Бубка провів зустріч з Послом КНР в Україні

  2021-04-30

  До київського Олімпійського дому завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун, який зустрівся з президентом Національного олімпійського комітету України, олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою, повідомляється у пресслужбі комітету.

  Під час переговорів президент НОК наголосив на багаторічній та плідній співпраці між НОК та посольством КНР, висловивши надію на її продовження на шляху підготовки до ХХІV зимових Ігор у Пекіні, які проходитимуть з 4-го по 20 лютого 2022 року.

  Також обговорювали питання організації тренувальних передолімпійських зборів українських команд з видів спорту на місцях проведення олімпійських змагань, спільних заходів для підвищення обізнаності населення про Олімпійські ігри тощо.

  Довідково: пройдуть змагання з 15-ти дисциплін із 7-ми видів спорту: біатлону, бобслею (включаючи скелетон), керлінгу, хокею з шайбою, санного спорту, ковзанярських видів спорту (включаючи фігурне катання, шорт-трек і ковзанярський спорт) та лижних видів (включаючи гірські лижі, лижні перегони, фрістайл, лижне двоборство, стрибки з трампліна та сноубординг).

  Сергій Бубка провів зустріч з Послом КНР в Україні
  Фото: noc-ukr.org

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *