Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Сергій Бубка про Зимову Олімпіаду в Пекіні

  2021-12-17

  Сергій Бубка, Голова олімпійського комітету України, декілька днів тому дав інтерв’ю агентству Сіньхуа. Він сказав, що Китай має багатий досвід проведення Олімпійських ігор та прекрасні умови для цього. Він вважає, що зимові Олімпійські ігри в Пекіні стануть зимовими Олімпійськими іграми, яких світ з нетерпінням чекатиме.

  Олімпійські ігри, як найважливіша спортивна подія у світі, з їх унікальною чарівністю зможуть долати відмінності в політиці, релігії та національних кордонах і об’єднувати всіх, а також принести світу міцну віру в те, що людство може «жити в мирі та об’єднатися».

  Особливо цінним є проведення Олімпійських ігор під час пандемії. Голова олімпійського комітету України зазначив, що для спільного реагування на виклики пандемії людям з усього світу потрібен спорт і ще більше необхідна єдність. Хоча зимові види спорту не є традиційною перевагою України, українські спортсмени активно готуються до ігор. Україна планує направити делегацію з майже 100 осіб для участі в зимових Олімпійських Іграх в Пекіні. Він з нетерпінням очікує, що українські спортсмени досягнуть хороших результатів.

  «Я бажаю китайському народу щастя і здоров’я, які принесуть зимові Олімпійські ігри. Я бажаю китайському народу всього найкращого». Наприкінці інтерв’ю Сергій Бубка висловив своє благословення зимовим Олімпійським іграм у Пекіні.

  Сергій Бубка про Зимову Олімпіаду в Пекіні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *