Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  СЕКРЕТАР РНБО УКРАЇНИ ЗУСТРІЛАСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ

  2011-09-28

  Джерело: Офіційний сайт РНБО

  22 вересня відбулася зустріч Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїси Богатирьової з делегацію Китайської Народної Республіки на чолі з Членом Державної Ради КНР, Міністром громадської безпеки Китаю Мен Цзяньчжу.

  З української сторони у заході також взяли участь представники державного безпекового сектору: Міністр внутрішніх справ України А.В. Могильов, Перший заступник голови Служби безпеки України В.В. Хімей, Голова Державної прикордонної служби України М.М. Литвин, Заступник міністра закордонних справ України В.А. Майко, Заступник Міністра оборони України В.П. Омельянчук, Перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки України Отрешко В.С..

  Під час зустрічі було обговорено широке коло питань двостороннього співробітництва у контексті нещодавнього підписання главами двох держав Спільної декларації про встановлення і розвиток стратегічного партнерства між Україною і КНР. Зокрема, Секретар РНБО України відзначила конструктивну позицію Китайської Народної Республіки у питаннях підтвердження гарантій безпеки України, як держави, що не має ядерної зброї.

  Співрозмовники відзначили важливість активізації взаємодії між Києвом та Пекіном у безпековій сфері. Секретар РНБО України висловила сподівання, що обидві сторони докладуть максимум зусиль для нарощування темпів такої співпраці.

  У свою чергу, Міністр громадської безпеки Китаю Мен Цзяньчжу привітав діалог і актуальність обговорення багатьох важливих питань, порушених Секретарем РНБО України Раїсою Богатирьовою. А також запевнив, що робитиме все можливе для підтримки та зміцнення відносин між Україною і Китаєм.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *