Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  СЕКРЕТАР РНБО УКРАЇНИ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ НАУКОВО-ТЕМАТИЧНОГО КРУГЛОГО СТОЛУ В КИТАЙСЬКІЙ АКАДЕМІЇ СУСПІЛЬНИХ НАУК

  2011-12-06

  Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова за дорученням Президента України Віктора Януковича перебуває з робочим візитом у Китайській Народній Республіці.

  6 грудня Секретар РНБО України взяла участь у роботі науково-тематичного круглого столу «Історія та сучасність українсько-китайської дипломатії. Шлях до стратегічного партнерства: здобутки, проблеми та перспективи», що відбувся у Китайській академії суспільних наук (м. Пекін).
  Раїса Богатирьова зачитала учасникам заходу послання Президента України Віктора Януковича та підкреслила, що українська сторона високо цінує відносини стратегічного партнерства між Києвом та Пекіном, зафіксовані у цьому році на найвищому політичному рівні.

  Секретар РНБО України окремо відзначила, що торговельно-економічна співпраця є фундаментальною складовою українсько-китайських відносин і має для України винятково важливе значення, адже сьогодні Україна та Китай виходять на дійсно рекордні обсяги двосторонньої торгівлі.
  Предметну увагу Секретар РНБО України також приділила успіхам у науково-технічній співпраці, двосторонній взаємодії у космічній та авіаційній сферах, у галузі військової промисловості.

  Крім того, на думку Раїси Богатирьової, у відносинах між Україною та Китаєм існує значний потенціал для розширення контактів у сфері медицини, туризму, освіти, фінансів і сільського господарства.

  Цього дня також відбулася зустріч Секретаря РНБО України з Віце-президентом Китайської академії суспільних наук Лі Яном, під час якої було обговорено окремі питання українсько-китайської взаємодії напередодні святкування 20-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *