Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Саміт «Цифровий Китай» в липні

  2022-07-20

  П’ятий саміт «Цифровий Китай» пройде у місті Фучжоу східнокитайської провінції Фуцзянь з 23 по 24 липня, повідомили організатори заходу. Саміт, спонсорований владою, у тому числі Адміністрацією кіберпростору Китаю (CAC), Міністерством промисловості та інформаційних технологій та урядом провінції Фуцзянь, буде присвячений новим змінам, зумовленим інноваціями, та новим ландшафтам, заснованим на цифровізації, у прагненні ініціативи «Цифровий Китай».

  У рамках саміту відбудеться спеціальна виставка, на якій будуть представлені новітні досягнення у побудові «цифрового Китаю» за останні 5 років. За цей період цифрова економіка Китаю зросла з 27 трлн юанів ($4 трлн) до понад 45 трлн юанів ($6,7 трлн), посівши друге місце у світі. На цифрову економіку припадає 39,8% загального ВВП країни.

  Цао Шумінь, заступник голови CAC, сказав, що саміт дотримується своєї ролі платформи для вироблення політики країни у сфері розвитку інформаційних технологій. Він також демонструє останні досягнення у реалізації ініціативи «Цифровий Китай», проводить обмін думками щодо теорій електронного уряду та цифрової економіки, об’єднує сильні сторони для розвитку співпраці у відповідних аспектах.

  Саміт «Цифровий Китай» в липні               Саміт «Цифровий Китай» в липні

   

  Саміт «Цифровий Китай» в липні

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *