Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  С.АРБУЗОВ І М.ПРИСЯЖНЮК ОБГОВОРЮЮТЬ В ПЕКІНІ ПИТАННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ І КНР

  2011-09-19

  Джерело: Укрінформ
  Автор: Ольга Танасійчук

  Українська делегація у складі голови Національного банку України Сергія Арбузова, міністра аграрної політики і продовольства Миколи Присяжнюка і голови правління АТ “Укрексімбанк” Миколи Удовиченка прибула в понеділок до Пекіна з метою подальшого обговорення перспектив співробітництва в сфері сільського господарства і зміцнення міжбанківських контактів.

  Як повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу, в китайській столиці заплановано зустрічі української делегації у провідних банківсько-фінансових установах країни, зокрема, в Народному банку Китаю (Центробанку) і Експортно-імпортному банку КНР, а також сільськогосподарських компаніях, у тому числі China National Agricultural Development Group Corporation.

  У серпні цього року в Пекіні відбулося перше засідання українсько-китайської підкомісії з питань співпраці у сфері сільського господарства. Крім того, головуючий на засіданні з української сторони М.Присяжнюк провів переговори з китайським колегою, міністром сільського господарства Хань Чанфу і зустрівся з віце-президентом Ексімбанку КНР Чжу Сіньцином. Цей банк висловив зацікавленість у кредитуванні сільськогосподарських проектів в Україні. Нинішні зустрічі стануть продовженням розпочатих місяць тому переговорів.

  На сьогодні договірно-правова база двосторонніх українсько-китайських відносин включає наступні міжбанківські угоди: про співробітництво між Національним банком України та Народним банком Китаю від 4 грудня 1995 року; між НБУ і НБК у сфері протидії відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом, і боротьби з фінансуванням тероризму від 13 жовтня 2003 року; рамкова угода про співробітництво між Укрексімбанком і Ексімбанком КНР від 18 жовтня 2002 року.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *