Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  Руслан Слободян виступив на медичному форумі в Китаї

  2019-07-09

  Заступник начальника відділу міжнародних зв’язків Івано-Франківського національного медичного університету Руслан Слободян з робочим візитом відвідав Китайську Народну Республіку.

  У рамках візиту Руслан Слободян взяв участь у третьому міжнародному саміті-форумі з питань вищої медичної освіти «Медична освіта, орієнтована на майбутнє: забезпечення розвитку охорони здоров’я» (3rd International Summit Forum on Higher Medical Education «Future-oriented Medical Education: Promoting Development of Human Health»). Подія відбулась у місті Шеньян.

  Форум організував міжнародний медичний альянс «Belt & Road International Medical Education Alliance» (BRIMEA), основним розпорядником якого є Китайський медичний університет (КМУ) Шеньяну (China Medical University – CMU).

  Представник ІФНМУ як учасник форуму та один з головних доповідачів зробив презентацію університету та розповів про галузь медицини Івано-Франківської області та України.

  Розпорядники форуму організували учасникам комплексну екскурсію по КМУ.

  Руслан Слободян разом з іншими учасниками форуму підписав від імені ІФНМУ «Меморандум про взаєморозуміння між Івано-Франківським національним медичним університетом і Китайським медичним університетом». Документ передбачає створення сприятливих умов для розвитку комплексної практичної співпраці між ІФНМУ та МОУ у сфері медицини, зокрема з питань вдосконалення медичної освіти, науково-медичного співробітництва, і загалом підвищення інституційного потенціалу, міжнародної конкурентоспроможності та інтернаціоналізації обох вузів.

  Протягом перебування у КМУ Руслан Слобадян зустрівся з президентом КМУ Вен Деляном (Wen Deliang, president of the CMU), директором офісу міжнародних справ КМУ Ву Шу (Wu Xu, director of the CMU Office of International Affairs), представником Секретаріату BRIMEA Лі Шімей (Li Ximei, representative of the BRIMEA Secretariat). У ході цих ділових зустрічей були обговорені можливі перспективні напрямки двосторонньої та багатосторонньої практичної співпраці між ІФНМУ та КМУ, а також з іншими китайськими медичними вузами та закладами.

  Крім того, представник ІФНМУ взяв участь у другому засіданні Президії Ради BRIMEA першого скликання (2nd Meeting of the BRIMEA’s First Council Board). На засіданні обговорювався звіт про роботу BRIMEA за 2018 рік (згадавши загалом і усі попередні досягнення організації) і представлено план діяльності та розвитку BRIMEA на 2020 рік. Також члени Ради проголосували за прийняття нових членів BRIMEA.

  Після цього Руслан Слободян побував у місті Сучжоу (Suzhou), де взяв участь у офіційному відкритті Китайсько-киргизського серцево-судинного дослідницького центру (Sino-Kyrgyzstan Cardiovascular Research Center) в Індустріальному парку Сучжоу (Suzhou Industrial Park).

  Також представник ІФНМУ ознайомився з роботою Лікарні дев’яти драконів (Nine Dragons Hospital) та її зразкового Центру грудного болю (Chest Pain Center), який має ультрасучасну мережу управління інформацією. Китайські фахівці розповіли франківську делегату про організацію управління лікарняним господарством.

  Наприкінці Руслан Слободян здійснив робочий візит до міста Шанхай, відвідавши медичний центр «Китайський дім серця» (China Heart House), де відбулась ділова дискусія. Також він побував у Китайській серцево-судинної асоціації, КСА (China Cardiovascular Association – CCA), ознайомившись з цією організацією під час офіційного представлення КСА та показу презентації про практичні напрямки її діяльності.

  Також Руслан Слободян відвідав Шанхайську лікарню Жонгшань (Сунь Ят-сен) (Shanghai Zhongshan (Sun Yat-sen) Hospital), одну з найкращих лікарень у Китаї і третю у національному рейтингу лікарень КНР. «Після офіційного представлення лікарні ми завітали до кількох лікарняних відділень, подивилися презентацію з тематики коронарного втручання і розвитку цього медичного напрямку (у рамках китайської глобальної програми міжнародного економічного і наукового співробітництва «Пояс і Шлях» (Belt and Road), ознайомилися з інформацією про технологічні інновації в КНР і про створення систем в кардіології», — розповідає Руслан Слободян.

  Також представник ІФНМУ відвідав універсальний комерційний центр «Шудзяньгуй».

  «Загалом робоча поїздка до Сучжоу і до Шанхая дала можливість отримати уявлення про технічно передові потужності китайських лікарень і про таку спеціалізовану громадську організацію як Китайська серцево-судинна асоціація, яка здійснює важливу роботу у галузі кардіології», — підсумовує Руслан Слободян.

  Ця поїздка була спонсорована Китайською серцево-судинною асоціацією, а також Північноамериканською федерацією товариств ятрології (North American Federation of Iatrology Society).

  20190706cnr6

   

  “KURS”

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *