Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Роман Матис презентував інвестиційний потенціал Львівщини в межах «World Manufacturing Convention» та «Investment & Trade Expo»

  2018-06-11

  В місті Хефей (провінція Аньхой, Китай) відбулися «World Manufacturing Convention» та «Investment & Trade Expo».

  Конференція об’єднує близько 2000 учасників міжнародних та китайських виробничих корпорацій. Захід відвідали понад 200 компаній зі списку «Fortune 500» та інші передові світові виробники, взяли участь провідні посадові особи центрального уряду, анхойського уряду провінції та експерти з провідних китайських та міжнародних академічних центрів досконалості, почесним гостем конференції виступив колишній Президент Федеративної Республіки Німеччини Крістіан Вульф.

  В межах цих заходів керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис презентував інвестиційний потенціал Львівщини.

  У дискусійній панелі «Industrial Clusters and Urban Development» представники різних країн ділилися досвідом індустріалізації територій, кластеризації бізнесу та інфраструктурних перетворень. Участь в дискусії взяли Fabio Bui префект провінції Падова, Італія, заступник губернатора провінції Аньхой, міський голова міста Хефей, та керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис.

  Пан Роман зазначив: «Основне повідомлення, яке я б хотів донести до представників бізнесу є те, що якщо ви орієнтовані на ринки Європейського Союзу, то для ваших компаній Україна – це новий Китай, а Львівщина – фабрика Європи. І я зараз зовсім не про конкуренцію веду мову. Внутрішній споживчий ринок Китаю досягнув неймовірних масштабів і продовжує рости. Ваші виробництва тут повинні рости і розвиватися для забезпечення потреб внутрішніх ринків. Львівщина ж може стати виробничим майданчиком, орієнтованим для роботи на ринки Європейського Союзу. Попри ряд інших фінансових переваг, ваші компанії отримають серйозне здешевлення вартості продукту за рахунок зменшення частки логістичної складової. Ми маємо позитивні досвіди співпрації з європейськими і навіть японськими компаніями, запрошуємо і китайські вивчити переваги Львівщини».

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *