Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АУКС З ДЬОМІНИМ ОЛЕГОМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ, ПОСЛОМ УКРАЇНИ В КНР 2013 – 2019 рр.

  2022-07-22

  Київ відвідав Голова Громадської організації «Товариства українсько-китайського міжрегіонального співробітництва»  ̶  Дьомін Олег Олексійович, який виконував обов’язки Посла України в Китайській Народній Республіці в період з 2013 р. по 2019 р. Після завершення каденції в КНР він проживає в місті Харків. З цієї нагоди за ініціативи члена Правління та Радника Президента Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Клименка Олександра було проведено зустріч пана Дьоміна з Президентом Асоціації Олійником Віталієм. На зустрічі також були присутні Сердечний Олександр — заступник Голови Громадської організації «Товариство українсько-китайського міжрегіонального співробітництва», Перший секретар відділу з економічних питань при Посольстві КНР в Україні (2014-2020 рр.) та Кучеренко Володимир Анатолійович — успішний бізнесмен Харківщини, бенефіціар науково-виробничого підприємства (НВП) «Хартрон». Основний вид діяльності «Хартрона» — дослідження й експериментальні розробки у сфері інших природничих і технічних наук.

  Під час зустрічі сторони провели обговорення наявного стану взаємовідносин України та Китаю, звернули увагу на необхідність вивчення настроїв бізнесу щодо перспектив розвитку ділових контактів, враховуючи військовий час. Учасники заходу підтримали ініціативу АУКС стосовно проведення неформальної зустрічі представників китайських підприємств, які присутні в Україні.

  Кучеренко Володимир Анатолійович запропонував запросити відомих бізнесменів харківського регіону. Зі свого боку, Президент АУКС  рекомендував запросити представників півдня, адже у цих двох областях найбільша концентрація китайських громадян і вихідців з КНР.

  Окремо було погоджено організацію відеоконференції з Генеральним консулом України в Гуанчжоу Сергієм Капузо та переговорів із Китайською Торговою Асоціацією для участі в зустрічі з представниками китайського бізнесу.

  РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АУКС З ДЬОМІНИМ ОЛЕГОМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ, ПОСЛОМ УКРАЇНИ В КНР 2013 – 2019 рр.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *