Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  Робоча відео конференція з новопризначеним Губернатором Харківської області та компаніями-членами Китайської Торгової Асоціації

  2020-08-28

  В рамках підписаного у 2016 році між Китайською Торговою Асоціацією (КТА) та Харківською ОДА Меморандуму про співробітництво, 27 серпня 2020 року ввідбулась відео конференція керівників низки відомих китайських компаній-членів Асоціації («CCEC», «CGGC», «Sinohydro»), з новопризначеним губернатором Харківської області Олексієм Кучером. Про це повідомляє Китайська Торгова Асоціація.

  Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер зазначив, що Харківська область має розвинений промисловий сектор, потужне машинобудування, є лідером у сільському господарстві, стрімко розвиває IT-бізнес та інфраструктуру регіону. Наразі Харківська область є лідером серед партнерів з Китаю. “По обороту з нашим регіоном ви в лідерах, але кількість інвестицій з КНР у нас складає лише 0,2%”, зазначив Олексій Кучер. АТ «Турбоатом», ДП «Електроважмаш» та ДП «Завод імені В.О. Малишева», перелік найбільших підприємств Харківщини, які зацікавлені у співробітництві з компаніями-членами КТА.

  У свою чергу, китайські компанії-учасники відео конференції зробили презентації своїх компаній та їхніх можливостей.

  Виконавчий директор КТА Осипенко Руслан зазначив, що у них є точки дотику для подальшої реалізації спільних проєктів та залучення китайських інвестицій до Харківської області.

  Робоча відео конференція з новопризначеним Губернатором Харківської області та компаніями-членами Китайської Торгової Асоціації

  Фото: КТА

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *