Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Risen Energy Co. уклала договір з підрозділом енергохолдингу ДТЕК

  2019-02-25

  Компанія Risen Energy Co., Ltd., китайський лідер галузі фотоелектричних модулів, зареєстрований на ринку акцій класу “А”, нещодавно повідомила про підписання договору на постачання модулів загальною потужністю 323 МВт для третього інвестиційного проекту холдингової компанії ДТЕК ВДЕ – найбільшого приватного енергетичного підприємства в Україні. Китайська компанія постачатиме модулі, які необхідні для Покровської СЕС потужністю 240 МВт змін. струму (323 МВт пост. струму). За словами представників Risen Energy, проект будівництва найбільшої сонячної електростанції в Україні зробить помітний внесок у досягнення встановлених державою цільових енергетичних показників і принесе значні економіко-соціальні переваги жителям регіону.

  Встановлена ​​потужність майбутньої СЕС, розташованої в Дніпропетровській області в центрі України, складе 240 МВт змін. струму. Об’єкт буде повністю оснащений високоефективними 72-елементними монокристалічними модулями PERC потужністю 370 Вт від компанії Risen Energy. Після закінчення будівельних і монтажних робіт станція буде повністю задовольняти потреби в електроенергії для більш ніж 200 000 домогосподарств та дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю на 400 000 тонн на рік.

  Український сегмент відновлюваної енергетики демонструє колосальний потенціал для розвитку. У 2018 році частка ВДЕ в електроенергетичному балансі країни склала всього 2%. Щоб диверсифікувати енергетичні ресурси і підвищити власну енергетичну незалежність, уряд України прийняв національний план розвитку енергетики, мета якого – до 2035 року збільшити частку відновлюваних джерел у структурі кінцевого енергоспоживання до 25%. Настільки значний потенціал для розвитку сегмента відновлюваної енергетики відкриває вельми привабливі можливості для китайських виробників фотоелектричної продукції, що надають передові технології і сервіси.

  “Статус ексклюзивного постачальника модулів для цього масштабного енергетичного проекту підтверджує високу репутацію Risen Energy, в основі якої лежить чудова якість продукції, ефективні виробничі потужності і стабільний розвиток компанії. Підписання нової угоди дозволить обом сторонам використовувати свої переваги для прискореної реалізації проекту. Співпраця з ДТЕК стане важливим кроком на шляху подальшого розширення присутності Risen Energy в Україні, енергетичний ринок якої переживає період трансформації і конче потребує продуктів і рішень для розвитку відновлюваної енергетики, – прокоментував віце-президент Risen Energy з питань продажів Чжао Цзелінь (Zhao Zelin). – Слідуючи своєму прагненню підвищувати якість життя людей по всьому світу за допомогою екологічно безпечних енергетичних рішень і дотримуючись стратегії надання високоякісних продуктів, сервісів і технологій, компанія Risen Energy має намір планомірно стимулювати перетворення українського енергетичного ринку. Разом з цим, підприємство планує сприяти якнайшвидшій реалізації проекту шляхом своєчасного постачання ефективних модулів, що дозволить нам не тільки підвищити репутацію і вплив бренду, але і прискорить процес нашої експансії на українському ринку зеленої енергетики”.

  “Ми сподіваємося досягти помітного ефекту синергії від поєднання досвіду наших компаній, – прокоментував генеральний директор ДТЕК ВДЕ Філіп Лекебуш (Philipp Leckebusch). – Згідно з енергетичною стратегією України, до 2020 року частка відновлюваних джерел енергії в структурі кінцевого енергоспоживання повинна збільшитися до 11%, а до 2035 року зрости до 25%”.

  Довідково: Risen Energy Co. – одна з найбільших компаній в Китаї, яка розробляє та виготовляє сонячні панелі. Компанія заснована у 1986 р., сьогодні має представництва в більше ніж 30 країнах світу. У 2010 р. компанія вийшла на Шеньчженьську фондову біржу.

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *