Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Рідні захисників Маріуполя просять Ердогана залучити Китай для порятунку бійців

  2022-05-17

  Рідні захисників Маріуполя та співачка Руслана Лижичко закликали президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана залучити до порятунку українських воїнів із «Азовсталі» лідера Китаю Сі Цзіньпіна, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

  Про це члени сімей захисників Маріуполя заявили на брифінгу у Стамбулі. Руслана зауважила, що героїчна оборона Маріуполя триває вже 80 днів.

  «Ми приїхали попросити президента Ердогана зробити ще один акт миротворчості й людяності – спробу врятувати Маріуполь… Ми вважаємо, що ніхто, крім вас, зараз Маріуполю не зможе допомогти. Ми вважаємо, що є ще один шанс і ще одна можливість. Ми вважаємо, що президент Ердоган може об’єднати зусилля, долучити, наприклад, Китай, і це буде перемогою людей, які вірять у те, що найвища мудрість політика і дипломатія здатні врятувати захисників Маріуполя», — цитує співачку інформагентство.

  Дружина бійця «Азова» Наталія подякувала президентові Ердогану і турецькому народу за вже надану підтримку і допомогу Україні та українцям.

  «Далі зволікати нема коли. Найкращий момент зараз. Ми покладаємо на вас нашу останню надію і віримо в те, що об’єднавши зусилля, Туреччина в особі Реджепа Тайїпа Ердогана і Китай в особі його лідера Сі Цзіньпіна та сам Господь Бог об’єднаються і допоможуть врятувати “Азовсталь” і людей, які там перебувають за межею життя і смерті… Їх треба врятувати вже вчора… Пане Ердогане, благаємо вас, зверніться до Сі Цзіньпіна і разом з Господом Богом зробіть це», — закликала Наталія.

  Дружина прикордонника Ольга своєю чергою пояснила, чому рідні захисників Маріуполя вирішили просити по допомогу саме лідерів Туреччини та Китаю.

  «Чому саме президент Ердоган і лідер Китаю Сі Цзіньпін? Тому що, на нашу думку, у світі сьогодні є лише два лідери сильних впливових країн, які здатні говорити з президентом росії путіним. Саме ці два лідери можуть об’єднати зусилля і звернутися до президента росії, який не зможе відмовити їм у діалозі», — сказала Ольга.

  Мати бійця «Азова» Наталія також акцентувала, що єдиним варіантом порятунку захисників Маріуполя є процедура екстракції. #SaveMariupol

  Рідні захисників Маріуполя просять Ердогана залучити Китай для порятунку бійців

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *