Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Річниця з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР

  2021-01-04

  4 січня 2021 року Україна та Китайська Народна Республіка відзначають 29-ту річницю з дня встановлення дипломатичних відносин між двома країнами, про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  За ці роки відносини між Україною та КНР з рівня дружніх країн сягнули рівня стратегічного партнерства. Китай упевнено посідає першу сходинку в рейтингу найбільших торговельних партнерів України. У 2019 році товарообіг між нашими країнами склав $13 млрд. За підсумками 2020 року його обсяг має досягти нового рекорду, йдеться у повідомленні.

  Як зазначають у диппредставництві, Україна високо цінує стратегічне партнерство з Китаєм та зацікавлена в максимальному використанні потужного потенціалу двосторонньої взаємодії, зокрема в реалізації глобальної ініціативи “Економічного поясу Великого Шовкового Шляху”, втіленні спільних масштабних проєктів у сфері охорони здоров’я, інвестицій та інфраструктури, розвитку наукомістких та інноваційних технологій, розбудови сільського господарства, збільшенні гуманітарних обмінів.

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *