Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Річниця з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та КНР

  2021-01-04

  4 січня 2021 року Україна та Китайська Народна Республіка відзначають 29-ту річницю з дня встановлення дипломатичних відносин між двома країнами, про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  За ці роки відносини між Україною та КНР з рівня дружніх країн сягнули рівня стратегічного партнерства. Китай упевнено посідає першу сходинку в рейтингу найбільших торговельних партнерів України. У 2019 році товарообіг між нашими країнами склав $13 млрд. За підсумками 2020 року його обсяг має досягти нового рекорду, йдеться у повідомленні.

  Як зазначають у диппредставництві, Україна високо цінує стратегічне партнерство з Китаєм та зацікавлена в максимальному використанні потужного потенціалу двосторонньої взаємодії, зокрема в реалізації глобальної ініціативи “Економічного поясу Великого Шовкового Шляху”, втіленні спільних масштабних проєктів у сфері охорони здоров’я, інвестицій та інфраструктури, розвитку наукомістких та інноваційних технологій, розбудови сільського господарства, збільшенні гуманітарних обмінів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *