Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  РФ та Китай повністю вирішили питання щодо кордону — МЗС КНР

  2022-04-14

  РФ та Китай повністю вирішили питання щодо кордону й у них немає територіальних претензій. Про це заявив офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзяньу понеділок, на брифінгу для ЗМІ, пише Global Times.

  Чжао Ліцзянь прокоментував публікацію видання The Hill, у якій стверджується: Росія розглядає Китай як рятувальне коло проти санкцій, і цілком можливо, що китайці бачать довгострокові можливості, залишаючись поряд із РФ під час цієї кризи.

  У матеріалі йдеться: Китай розуміє, що РФ після закінчення війни з Україною буде «ослаблена, ізольована і у відчаї», і буде зацікавлена ​​в тому, щоб здати в оренду або навіть продати КНР більшу частину свого Далекого Сходу.

  Офіційний представник китайського МЗС, зазначив, що стаття, яка відтворює теорію «китайської загрози», спрямована на те, щоб посіяти розбрат між КНР і РФ, а також нагадав про китайсько-російський договір про добросусідство, дружбу та співпрацю, який був підписаний у 2001 році і продовжено у 2021 році. За його словами, обидві сторони дали зрозуміти, що вони повністю розв’язали питання щодо кордону та що у них немає жодних територіальних претензій.

  Щодо війни в Україні, то, як зазначив Чжао Ліцзянь, Китай прихильний до сприяння мирним переговорам і відіграє конструктивну роль у сприянні мирному врегулюванню кризи, хоча КНР не є зацікавленою стороною.

  РФ та Китай повністю вирішили питання щодо кордону — МЗС КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *