Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  РФ обстріляла термінал, який був орендований китайською корпорацією

  2022-11-03

  Речник МЗС України Олег Ніколенко на свої сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив, що війська рф обстріляли термінал, який був орендований китайською корпорацією, у Миколаївському морському порту, в результаті обстрілу було завдано збитків на суму 26 млн. доларів США.

  Український дипломат написав: “РФ здійснила ракетний обстріл по орендованому китайською корпорацією терміналу в Миколаївському морському порту, внаслідок якого було знищено 17 тис. тонн соняшникової олії на суму 26 млн. доларів США. Інший термінал, яким володіє Китай, знаходиться під загрозою обстрілів.

  Ми постійно привертаємо увагу міжнародної спільноти до цілеспрямованого знищення Росією сільськогосподарських терміналів в Україні як частини стратегії Кремля із підриву глобальної продовольчої безпеки.

  Обстріли по китайському терміналу в порту Миколаєва вкотре підтверджують важливість активізації зусиль з боку Пекіна задля припинення війни Росії проти України.

  Закликаємо китайську сторону вимагати від Москви негайного припинення атак по українській критичній інфраструктурі, аби захистити в тому числі майно китайських підприємств.”

  РФ обстріляла термінал, який був орендований китайською корпорацією

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *