Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Результати зустрічі Президента України з підприємцями Одеської області

  2020-07-16

  На початку липня, а саме 4 липня, до міста Южне з робочим візитом завітав Президент України Володимир Зеленський.

  Президент оглянув спортивний комплекс біля Южненської школи номер 1, реконструкція якого увійшла в державну програму “Велике будівництво”.

  Результати зустрічі Президента України з підприємцями Одеської області    Результати зустрічі Президента України з підприємцями Одеської області

  Після огляду спортивного комплексу, Президент зустрівся з представниками місцевого бізнесу. Зустріч відбувалася в адміністративній будівлі ПАТ «Одеський припортовий завод», повідомляє сайт Президента.

  «Я вперше на Одеському припортовому заводі. Завжди хотів побачити, що це таке. Бачу, що завод у прекрасному стані. Хотілося б вірити, що ви на цьому не будете зупинятися. Збільшення на 44% зарплати. Збільшилася кількість робочих місць. Але я знаю, що ваш потенціал вищий, бо колись тут працювало чотири з половиною тисячі людей, а зараз – три тисячі. Тобто є великий потенціал повернення наших фахівців», – сказав Зеленський, звертаючись до керівництва ОПЗ.

  Директор ПАТ «Одеський припортовий завод» Микола Синиця зазначив, що візитів Президента країни на ОПЗ не було з початку 2000-х років.

  Під час зустрічі також порушувалися питання потенційного розвитку туризму в акваторії міста Южне, та допомоги в роботі морським портам.

  Результати зустрічі Президента України з підприємцями Одеської області

  Глава Президії АУКС, а також за сумісництвом Глава агентства розвитку міста Южне Шаякубов В’ячеслав мав нагоду представити концепцію будівництва та інвестування в велику марину за соціальною та туристичною інфраструктурою.

  Він коротко розповів про інвестиційні плани будівництва в місті Южне – яхтової марини: «Це унікальний проект за своєю природною інфраструктурою, справа в тому що сама природа підказала і зробила бухту в акваторії Чорного моря, це 20 га землі, з низ 10 га водної гладі, і 10 га підготовлено для будівництва інфраструктурних проектів. Унікальний проект ще в тому, що яхтова марина буде призначена для паркування 250 яхт середньої і малої каботажності. Плануємо зробити зимові елінги, це зберігання яхт в зимовий період пори року, не в воді. Хочу сказати, що ведуться переговори з потенційними інвесторами, підготовлений план детального планування, написан бізнес-план, ведуться активні переговори. Пандемія (COVID-19- ред.) їх трохи призупинила, але ми не зупиняємося, сподіваємося вже в серпні-вересні продовжити переговори і з Китаєм, і з представниками з Дубаїв. Є інтерес до нашого проекту, хочемо максимум привернути увагу і високу аудиторію до нашого проекту». 

  Результати зустрічі Президента України з підприємцями Одеської області

  Мер міста Южне Володимир Новацький, також підтримав унікальність цього проекту, який вже був представлений в багатьох країнах, інтерес дійсно є, тому залишається чекати потенційних інвесторів.

  Додатково всі документи стосовно цього проекту були передані помічникам Президента України на детальний розгляд.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *