Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Результати роботи делегації НУК у Китаї

  2019-04-29

  Робота делегації НУК відразу у двох провінціях Китаю з 25-го Березня по 7-е квітня принесла відчутні і серйозні результати, які вже скоро сприяють розвитку університету і міста загалом.

  Важливим досягненням роботи делегації є встановлення дружніх відносин з новим партнером для НУК – Zhoushan Ocean Univerity, який є лідером суднобудівної освіти і науки в КНР і одним з найбільших навчальних закладів в країні.

  Так, НУК спільно з китайським університетом запустили нову навчальну програму «3+1» з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Суднобудування», а також спільну програму підготовки PhD студентів, яка передбачає роботу відразу двох наукових керівників з української та китайської сторони.

  З Zhoushan Internatioanl Maritime College Національний Університет Кораблебудування запустив роботу за програмою «3+Х» з підготовки китайських студентів за спеціальностями «Суднобудування» і «Робототехніка». Також була запущена пілотна програма підготовки китайських студентів на бакалавраті за спеціальністю «Лінгвістика».

  Новою віхою співпраці з цим навчальним закладом стане початок підготовки китайських викладачів за програмами PhD в кораблебудівному університеті.

  Крім цього, в результаті роботи c партнерами з Jiangsu University of Science and Technology, провінція Цзянсу, була укладена нова магістерська програма для китайських і українських студентів з машинобудівного інституту обох університетів, яка передбачає обмін студентами та отримання ними подвійних дипломів. Також університети розширили співробітництво за програмою «4+0» і погодили новий принцип кооперації по трансферту технологій на основі використання єдиної платформи обміну інформації.

  693c15f439e3d189b06e89d145dd5_mid
  “Тянься Лінк

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.