Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЇ КАНТОНСЬКОГО ЯРМАРКУ

  2021-10-22

  На початку тижня в Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП) за участі Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва успішно пройшла онлайн презентація 130-ї сесії Кантонського ярмарку для представників українського бізнесу.

  Від Асоціації представником був Член Правління АУКС Віталій Самсонов, а в онлайн режимі були присутні Президент АУКС Олійник Віталій та Голова Президії Виконкому, Член Правління Асоціації, за сумісництвом Віцепрезидент УСПП з питань співробітництва з Китаєм та країнами Південно-Східної Азії В’ячеслав Шаякубов.

  З вітальним словом виступив Президент УСПП Анатолій Кінах, відзначивши, що Китай є стратегічним партнером України, займає перше місце за обсягами двостороннього товарообігу.

  Радник-посланник Посольства КНР в Україні Чжао Лі під час свого виступу звернула увагу, на те, що уряди України і Китаю займаються техніко-економічним обґрунтуванням подальшої лібералізації торгівлі. Відтак, ринки стануть ще більш відкритими.

  Презентацію 130-ї сесії Кантонського ярмарку провів член Наглядової ради Центру зовнішньої торгівлі КНР Жоу Шанкинь. Основною темою заходу став подвійний економічний цикл – внутрішній і зовнішній.

  Під час презентації організаторами заходу були представлені можливості, які відкриває Кантонський ярмарок для українських компаній щодо виходу на китайський ринок, а також механізми функціонування промислових кластерів в Китаї та презентація виробничого кластера «Товари для дому».

  Українським підприємцям надаватиметься особливе сприяння в оформленні запрошень від організаторів ярмарку, що послужить підставою для швидкого оформлення бізнес-візи в Китай.

  Результатом заходу, стало успішне підписання Угоди про співробітництво між Українським союзом промисловців і підприємців і Центром зовнішньої торгівлі КНР.

  РЕЗУЛЬТАТИ ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЇ КАНТОНСЬКОГО ЯРМАРКУ
  Фото: УСПП

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *