Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Проведення Форуму “Investment Opportunities. Ukraine”

  2019-12-06

  5 грудня 2019 року економічний відділ Посольства у співробітництві з Муніципальним бюро комерції м.Пекін та Китайським міжнародним електронним комерційним центром організував і провів Форум “Investment Opportunities. Ukraine”. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

  Цільовою аудиторією і відвідувачами заходу були представники китайських  бізнес кіл, галузевих асоціацій та торгово-промислових палат, а  очікуваним результатом – збільшення притоку інвестицій в економіку України з КНР. Загалом у заході взяли участь представники понад 80 китайських компаній.

  0004508

  Під час заходу відвідувачів було ознайомлено з інвестиційною політикою в Україні, перспективами капіталовкладень в такі сектори економіки України як енергетика, ІТ, сільське господарство та інфраструктура, продемонстровано успішні китайські інвестиційні проекти в Україні, а також проведено інтерактивний діалог з учасниками Форуму.

  Окрім цього, на полях заходу керівник економічного відділу Посольства А.Сергієнко провів зустріч із заступником глави Муніципального бюро комерції м.Пекін. В ході зустрічі сторони обговорили поточні питання інвестиційної співпраці між обома країнами, домовилися надавати усілякого сприяння налагодженню співробітництва між українськими та китайськими компаніями.

  0004509-big

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *