Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Промо-захід Посольства України в КНР «Ukraine – Europe’s Hidden Gem»

  2019-06-03

  30 травня ц.р. Посольство України в КНР, в рамках Міжнародної виставки торгівлі послугами (CIFTIS), провело промо-захід “Ukraine – Europe’s Hidden Gem”. У заході взяли участь представники імпортно-експортних компаній, галузевих асоціацій та інших представників китайського бізнесу, зацікавлених у налагодженні співробітництва з Україною.

  Під час “Ukraine – Europe’s Hidden Gem” було представлено інвестиційний, експортний і туристичний потенціал України. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з конкретними інвестиційними проектами і комерційними пропозиціями до двостороннього співробітництва. На завершення відбувся інтерактивний діалог між представниками Посольства та китайських компаній, в ході якого обговорювалися можливості для китайського бізнесу в Україні, хід реформ, а також поточна діяльність китайських компаній в Україні.

  Виставковий захід CIFTIS позиціонується як центральний захід та визначна платформа міжнародної торгівлі послугами. ЇЇ організаторами є Міністерство комерції Китаю та Народний уряд м.Пекін за підтримки Світової організації торгівлі (СОТ), Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

   0000219-big

   

  “Міністерство закордонних справ України”

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *