Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Пройшло П’яте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва у галузі культури

  2020-12-16

  15 грудня у форматі відео-конференції проведено П’яте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва у галузі культури Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР під головуванням заступника Міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції Світлани Фоменко та заступника Міністра культури та туризму КНР Чжан Сюя. З Пекіна дистанційно взяли участь Посол України в КНР Сергій Камишев та дипломати Посольства. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в КНР.

  За результатами засідання сторони підписали Протокол, що зафіксував домовленості розширити співробітництво у сфері мистецтв та креативних індустрій, започаткувати обмін досвідом запровадження цифрових технологій у закладах вищої мистецької освіти, сприяти реалізації спільних культурно-мистецьких заходів, взаємним гастрольним поїздкам, організації та проведенню виставок.

  Сторони також домовилися поглибити співробітництво у сфері масової інформації та кінематографії, архівної справи, літератури, туризму, здійснювати спільні маркетингові заходи з популяризації взаємних туристичних поїздок, сприяти взаємній участі у міжнародних туристичних виставках, активізувати обмін досвідом щодо подолання кризи, застосування нових форматів роботи у культурній та туристичній сферах, зокрема використання цифрових технологій і віртуальної мобільності.

  Пройшло П’яте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва у галузі культури
  Фото: Посольства України в КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *