Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ПРОБНИЙ ВИХІД ПЕРШОГО КИТАЙСЬКОГО АВІАНОСЦЯ В МОРЕ, МОЖЛИВО, ВІДБУДЕТЬСЯ В СЕРЕДИНІ СЕРПНЯ

  2011-08-05

  Джерело: Газета Женьмінь жибао

  Привернув увагу всього світу перший китайський авіаносець «Варяг» не вийшов в море 1 серпня, в день утворення китайської армії, як про це припускали раніше. Протягом деякого часу з’являлися різні припущення з приводу першого китайського авіаносця, пов’язані з ним деталі залучили незліченні погляди.

  ДЕТАЛІ СВІДЧАТЬ ПРО ТЕ, ЩО РЕКОНСТРУКЦІЯ ДОБІГАЄ КІНЦЯ

  Днями з’явилася серія нових фотографій «Варяга». Зі знімків видно, що будівельні ліси практично розібрані. Це означає, що роботи з реконструкції авіаносця добігають кінця.

  КОЛИ АВІАНОСЕЦЬ ВИЙДЕ В МОРЕ?

  Незважаючи на те, що прес-представник Міністерства оборони КНР неодноразово підкреслював, що конкретний час виходу «Варяга» в море не встановлено, припущення з цього питання не припиняються. Час виходу в море авіаносця, як припускали багато, з 1 липня було перенесено на 1 серпня, день утворення китайської армії. Новітня версія: «Варяг» вийде в море 1 жовтня 2011 року, ця подія стане подарунком до 62-ї річниці з моменту утворення КНР.

  Останнім часом поступово зменшується кількість робітників на авіаносці, і збільшується число людей, одягнених в темно-синю форму з білими кашкетами. Ці люди, очевидно, військові ВМС, які в майбутньому будуть знаходитися на авіаносці. Вони проводять тренування, щоб якомога раніше вийти в море.

  У 17-00 31 липня більше 200 людей вишикувалися в ряд на палубі авіаносця, і приблизно через півгодини розійшлись. Як стало відомо з джерела, наближеного до військових, пробний вихід в море відбудеться в серпні, «можливо в другій декаді місяця».

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *