Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ПриватБанк починає випуск карт UnionPay International

  2020-11-04

  Державний ПриватБанк першим в Україні відкриває випуск платіжних карт найбільшої в світі платіжної системи UnionPay International. Про це повідомляє прес-служба банку.

  Як повідомили в банку, клієнти фінустанови можуть оформити безконтактні кредитні картки китайської UnionPay “Універсальна” рівня Classic та Gold і отримати їх з 6 листопада в столичних відділеннях банку.

  Найближчим часом український банк і китайська платіжна система планують запуск цифрових платіжних продуктів, які дозволять користуватися перевагами UnionPay без отримання фізичних карток.

  “Випуск ПриватБанком перших українських карток UnionPay — це нові можливості для наших клієнтів і банку в рамках інтеграції до світової фінансової системи. Ці картки в першу чергу будуть корисні тим, хто часто подорожує в Китай, країни Південно-східної Азії або веде бізнес з китайськими партнерами. Крім того, картки ПриватБанк UnionPay відкривають українцям нові переваги глобального шопінгу на торгових майданчиках – партнерах найбільшої світової платіжної системи”, — зазначив Петр Крумханзл, голова правління ПриватБанку.

  Довідково: в кінці минулого року банкомати ПриватБанку почали підтримувати карти UnionPay. ПриватБанк і Union Pay домовилися про співпрацю ще в липні 2018 року.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published.